18 Kwietnia 2024 20:44:11
Nawigacja
· Strona Główna
· Forum

· Tomato by Shibby
· FreshTomato


Wątki na forum
Najnowsze dyskusje
· [Howto] Xpenology na...
· dodatkowe złącza s...
· Szukam zaproszenia n...
· RT-N18U - nie można...
· Asus TUF-AX3000_V2 p...
· [MOD] Tomato64 (x86-64)
· Firewall nie zawsze ...
· [MOD] FreshTomato-AR...
· Optware na CIFS
· RT-AX56U - Status kl...
· [MOD] FreshTomato-MI...
· Multiroom N z wykorz...
· [S] Asus RT-AC68U E1
· [S] ASUS RT-AC68U
· Rozłączanie klient...
· serwer VPN za wan'em
· Przejscie z dyndns f...
· WDR3600 i problem z WAN
· Jaki USB hub do syno...
· [S] Karta sieciowa Q...
Najpopularniejsze obecnie wątki
· [Howto] Xpenology... [21]
· Szukam zaproszeni... [14]
· dodatkowe złącz... [4]
Ankieta
Jaki procesor posiada twój router?

Broadcom MIPSEL
Broadcom MIPSEL
36% [151 głosów]

Broadcom ARM
Broadcom ARM
52% [216 głosów]

Atheros
Atheros
5% [22 głosów]

Marvell
Marvell
1% [4 głosów]

Ralink
Ralink
1% [3 głosów]

Intel/AMD/VIA
Intel/AMD/VIA
1% [5 głosów]

Żaden z powyższych
Żaden z powyższych
4% [15 głosów]

Ogółem głosów: 416
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 02/02/2015 09:38
Twoje IP
18.218.38.125
Zobacz wątek
 Drukuj wątek
Nowe rangi na forum
branetre
User Domyślna ranga po rejestracji.
Power User Promocja po 50 wypowiedziach
Super User Promocja po 100 wypowiedziach
Maxi User Promocja po 500 wypowiedziach
OL Maniac Promocja po 1000 wypowiedziach
VIP Promocja po 2000 wypowiedziach
 
Marco76
Właśnie zauważyłem, że się zamerykanizowały cosik.
[small]Pozdrawiam, Monter
Asus RT-N18 + FreshTomato 2019.3 K26ARM USB AIO-64K-NOSMP + ILHM v2
HTPC Chieftec FLYER FI-02BC-U3 + GA-H61N-USB3 + i3-3225 + 4GB RAM + LibreELEC + Xbox DVD Remot
 
shibby
Fajne :-)
Proxmox VE: i7-7700T, 48GB RAM, 3x2TB SSD, 1x1TB SSD, 512GB NVMe, Intel X710-DA2 SFP+
VM Router: OpenWRT 22.03.4
VM NAS: Synology DS920+
VM VPS: Debian, WWW, Home Assistant
Switch: Netgear MS510TXPP
Switch: Ubiquiti USW-Flex-mini - szt. 2
Wi-Fi: Ubiquiti U6-Lite - szt. 2
 
branetre
Robi się kolorowo na forum Grin
 
anonim747874734

Cytat



no i gra Smile i tak większość wie o co biega Smile chodziło o synchronizację Smile

Połączony z 25 styczeń 2013 20:41:40:
poza tym jak to będzie wyglądało ?
mocny użytkownik (power user) ? ekstremalny użytkownik (extreme user) ?
chyba nie ma sensu polonizacji rang... bystrzaki i bywalce były fajne (sam je wymyśliłem) ale czytając rangę nie wiedziałem czy mam do czynienia ze starym wygą czy świeżakiem Smile wiem ,że lepsze jest wrogiem dobrego ale mam nadzieję ,że się przyjmie...
Grin
 
maciej2
Dodajcie FAQ jakie są rangi itp. Będzie czarno na białym.
Dobry pomysł z tymi rangami Smile
 
branetre
@maciej2 Brak świadomości przy którym poście nastąpi avans do następnej rangi jest wskazany Smile
Zachęca do działania na forum (nie spamowania w celu nabijania postów)
 
chans
wiosenne.. tfu zimowe porządki Wink
 
labik

Cytat

house napisał(a):rang... bystrzaki i bywalce były fajne (sam je wymyśliłem) ale czytając rangę nie wiedziałem czy mam do czynienia ze starym wygą czy świeżakiem Smile


No to gratulacje pomysłu.Nie wiem co o tym myśleć skoro sam nie wiesz.Zmieniliście rangi , które były inne niż standard PHP-Fusion i pasowały wszystkim.Tak trzymajcie , będzie trochę inaczej Wink. Czy openlinkskys ma być typową stroną PHP-Fusion ? Nie może być trochę inna tak jak była ? Przechodzę do opozycji Wink
Asus TUF AX5400
Asus RT-AC68U
 
anonim747874734

Cytat

labik napisał(a):
No to gratulacje pomysłu..Zmieniliście rangi , które były inne niż standard PHP-Fusion i pasowały wszystkim.

teraz też są inne :/ poza tym nigdy nie będzie tak ,że wszystko wszystkim pasuje. zawsze znajdzie się dyletant.

Cytat

labik napisał(a):
Przechodzę do opozycji

up to you :) dobrze ,że nie do "konkurencji" :)

Połączony z 26 styczeń 2013 08:57:56:

Cytat

maciej2 napisał(a):

Dodajcie FAQ jakie są rangi itp. Będzie czarno na białym.
Dobry pomysł z tymi rangami :)


User domyślna ranga po rejestracji.
Power User promocja po 50 wypowiedziach
Super User promocja po 100 wypowiedziach
Maxi User promocja po 500 wypowiedziach
OL Maniac promocja po 1000 wypowiedziach
VIP promocja po 2000 wypowiedziach
 
labik

Cytat

branetre napisał(a):
@maciej2 Brak świadomości przy którym poście nastąpi avans do następnej rangi jest wskazany Smile
Zachęca do działania na forum (nie spamowania w celu nabijania postów)


Z tą teorią bym nie przesadzał Smile . Było fajnie bo było inaczej niż gdziekolwiek indziej ze standardowego szablonu forum.No cóż jak to mówią , decyzja załogi .........
Asus TUF AX5400
Asus RT-AC68U
 
labik
Z tą konkurencją muszę pomyśleć bo to dobry pomysł ;-)
Asus TUF AX5400
Asus RT-AC68U
 
Marco76
Fajne Forum, jak się tylko zgłosi uwagi to zaraz super admin przyjdzie i przyklei łatkę dyletanta. Zgodnie z regulaminem super admin teraz powinien sam sobie dać ostrzeżenie - § 3.1.
[small]Pozdrawiam, Monter
Asus RT-N18 + FreshTomato 2019.3 K26ARM USB AIO-64K-NOSMP + ILHM v2
HTPC Chieftec FLYER FI-02BC-U3 + GA-H61N-USB3 + i3-3225 + 4GB RAM + LibreELEC + Xbox DVD Remot
 
branetre

Cytat

Marco76 napisał(a):

Fajne Forum, jak się tylko zgłosi uwagi to zaraz super admin przyjdzie i przyklei łatkę dyletanta. Zgodnie z regulaminem super admin teraz powinien sam sobie dać ostrzeżenie - § 3.1.


Do zgłaszania propozycji i zażaleń jest odpowiedni dział na forum Ogłoszenia - Komunikaty - Postulaty

@house użył dyplomatycznego zwrotu który obrazić może tylko kogoś kto go do końca nie rozumie.

User @labik zamieszczając wpis:

"No to gratulacje pomysłu.Nie wiem co o tym myśleć skoro sam nie wiesz."

Doprowadził do sytuacji w której należy się upomnienie słowne. Nikt mu regulaminem zwiniętym w rulonik po głowie nie przywalił Grin

Zmiany jakie są wprowadzane na forum zawsze znajdą swoich zwolenników jak i przeciwników ...

Tylko metodą prób i błędów można dojść do lepszego jutra Wcześniejszy pomysł z rangami może był oryginalny ale mało praktyczny dla administracji.
 
Marco76
Właśnie ten wątek się w tym dziale znajduje.
Uwaga czy ktoś rozumie dany zwrot czy nie jest też nie na miejscu i nie ma tu nic do rzeczy - regulamin jest i powinien być dla wszystkich i wszystkich obowiązywać niezależnie od rangi i poziomu rozumienia.
Co do postu @labik ja to odbieram jako grzeczne stwierdzenie faktu, bo post @house faktycznie jest również dla mnie tak zbudowany, że admin zrobił coś co do czego sam chyba nie ma do końca przekonania.
To może pytanie podstawowe: Administracja robi forum dla siebie i pod siebie, czy dla i pod użytkowników je napędzających? Bo po ostatnim zdaniu mam co do tego wątpliwości.
[small]Pozdrawiam, Monter
Asus RT-N18 + FreshTomato 2019.3 K26ARM USB AIO-64K-NOSMP + ILHM v2
HTPC Chieftec FLYER FI-02BC-U3 + GA-H61N-USB3 + i3-3225 + 4GB RAM + LibreELEC + Xbox DVD Remot
 
anonim747874734

Cytat

Marco76 napisał(a):
..., bo post @house faktycznie jest również dla mnie tak zbudowany, że admin zrobił coś co do czego sam chyba nie ma do końca przekonania.


to dla Ciebie jest niezrozumiały widocznie...

Cytat

Marco76 napisał(a):
To może pytanie podstawowe: Administracja robi forum dla siebie i pod siebie, czy dla i pod użytkowników je napędzających?.


ani pod siebie ani pod użytkowników. wyłącznie DLA użytkowników. Rangi przeszkadzały nie mnie (przynajmniej nie tylko), nie będę pisał dlaczego bo to argumentacja osób które pisały PW.

Poza tym to naprawdę ujma na honorze ,że się nie rozumie angielskojęzycznego wyrazu pod swoim avatarem ? Wink To jest naprawdę takie issue ,że warto toczyć taką dyskusję ? proszę Was... Shibby powiedział "fajne" ? dla mnie wystarczy...

Połączony z 26 styczeń 2013 12:12:37:

Cytat

labik napisał(a):

Z tą konkurencją muszę pomyśleć bo to dobry pomysł ;-)


wolny kraj, wolny świat, wolne oprogramowanie, tak jak pisałem - up to you Smile
Edytowany przez anonim747874734 dnia 26-01-2013 12:12
 
Marco76

Cytat

to dla Ciebie jest niezrozumiały widocznie...

Widocznie tak.
Do kwestii nie rozumienia j. angielskiego i ujmy na honorze się nie odniosę bo nie zwykłem karmić trolli.
Moje wątpliwości po tej odpowiedzi zostały rozwiane.
I sorry za nabijanie postów / podejmowanie takich tematów w przeznaczonym do tego dziale Grin
[small]Pozdrawiam, Monter
Asus RT-N18 + FreshTomato 2019.3 K26ARM USB AIO-64K-NOSMP + ILHM v2
HTPC Chieftec FLYER FI-02BC-U3 + GA-H61N-USB3 + i3-3225 + 4GB RAM + LibreELEC + Xbox DVD Remot
 
branetre
Dział jak najbardziej odpowiedni ale pierwszy post ani nie wygląda na zgłoszenie ani na żalenie się do ekipy.

Kolejne cztery odpowiedzi nawet mają postać chwalebną Smile
 
anonim747874734

Cytat

branetre napisał(a):
Kolejne cztery odpowiedzi nawet mają postać chwalebną Smile


raczej aprobującą Wink
 
labik
Sztywno się robi Panowie Administratorzy i Moderatorzy.Pagony przygniatają nie w tą stronę.Wsiedliście na @Marco76 tylko nie wiem po co i za co.

Cytat

branetre napisał(a):User @labik zamieszczając wpis:
"No to gratulacje pomysłu.Nie wiem co o tym myśleć skoro sam nie wiesz."
Doprowadził do sytuacji w której należy się upomnienie słowne.

Jeśli tu widzisz coś niestosownego to jest szansa się wykazać.Warn , Ban ,Powieszenie masz power to zadziałaj Pfft
Asus TUF AX5400
Asus RT-AC68U
 
Przejdź do forum
Zaloguj
Wprowadź adres e-mail lub nazwę użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Zapomniałeś/aś hasła?
Aktualnie online
· Gości online: 8

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 24,117
· Najnowszy użytkownik: Ja
Czat
Musisz się zalogować, aby opublikować wiadomość.

tamtosiamto
31-03-2024 12:54
Wesolego jajka wszytskim forumowiczom Grin

tamtosiamto
28-03-2024 23:24
tak, tak zgadza sie, ale ja pytam o wykluczenie noda na guest network w first set, i to nie dziala

Adooni
24-03-2024 13:16
Guest network is currently designed to allow the first set of each band (2.4G, 5G, 5G-1) available to the AiMesh node

tamtosiamto
24-03-2024 03:03
ale w 1 jest opcja do wyboru - dla calej sieci albo rutera only i wlasnie o tym mowie, ze nie dziala

Adooni
23-03-2024 16:31
w dokumencie asusa jest ze wlasnie dla 1 ma dzialac na nodach tez

tamtosiamto
23-03-2024 15:39
tak, ale nie zmienia to faktu, ze w pierwszej nie dziala wylaczanie aimesh dla goscinnej( a powinno), czyli jest jakis bug. Mam start soft, bo to dsl-ac68 ktory nie jest juz updateowany

Adooni
22-03-2024 18:07
nie, 1 wsza bedzie wszedzie trzeba 2ga zrobic dla kazdego pasma te nie sa przenoszone

tamtosiamto
19-03-2024 19:57
czyli jak mam jedna siec goscinna to powinno dzialac separowanie gosci od noda -a nie dziala Smile

tamtosiamto
19-03-2024 19:50
@Adooni 'Only one set is available for 1 band' i tak mam-1 set dla 2.4ghz i 1 dla 5ghz-czy czegos nie rozumiemW drugiej sieci goscinnej nie ma opcji wyboru Ruter only/ All nodes

Adooni
19-03-2024 19:14
no to przeczytaj to 2 pod - 1 stet z kazdego pasma jest dopuszczony na nody. zrob 2 siec jako goscinna na danym pasmie i wtedy sprawdz

71,144,243 unikalnych wizyt