19 Kwietnia 2024 08:59:28
Nawigacja
· Strona Główna
· Forum

· Tomato by Shibby
· FreshTomato


Wątki na forum
Najnowsze dyskusje
· konfiguracja router ...
· Szukam zaproszenia n...
· [Howto] Xpenology na...
· dodatkowe złącza s...
· RT-N18U - nie można...
· Asus TUF-AX3000_V2 p...
· [MOD] Tomato64 (x86-64)
· Firewall nie zawsze ...
· [MOD] FreshTomato-AR...
· Optware na CIFS
· RT-AX56U - Status kl...
· [MOD] FreshTomato-MI...
· Multiroom N z wykorz...
· [S] Asus RT-AC68U E1
· [S] ASUS RT-AC68U
· Rozłączanie klient...
· serwer VPN za wan'em
· Przejscie z dyndns f...
· WDR3600 i problem z WAN
· Jaki USB hub do syno...
Najpopularniejsze obecnie wątki
· [Howto] Xpenology... [21]
· Szukam zaproszeni... [15]
· dodatkowe złącz... [4]
· konfiguracja rout... [0]
Ankieta
Jaki procesor posiada twój router?

Broadcom MIPSEL
Broadcom MIPSEL
36% [151 głosów]

Broadcom ARM
Broadcom ARM
52% [216 głosów]

Atheros
Atheros
5% [22 głosów]

Marvell
Marvell
1% [4 głosów]

Ralink
Ralink
1% [3 głosów]

Intel/AMD/VIA
Intel/AMD/VIA
1% [5 głosów]

Żaden z powyższych
Żaden z powyższych
4% [15 głosów]

Ogółem głosów: 416
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 02/02/2015 09:38
Twoje IP
3.147.73.35
Zobacz wątek
OpenLinksys » :: PORTAL :: » Projekty
 Drukuj wątek
Tablica ogłoszeń v2
qba
ein13 czytaj co poprzednicy pisali !
 
ein13
pytanie jest jak to rozwiązać ??
 
tabor

Cytat

ein13 napisał/a:
co z tym zrobić nie mogę tego rozgryść co sie dzieje
...
# wget http://www.tabor.internetdsl.pl/board.tar.gz
wget: www.tabor.internetdsl.pl: Unknown host
....
#


Jak można przeczytać, coś nie bardzo masz połącznie z siecią, ew. dns'y szwankują, sprawdzałem plik ciągle tam jest.

Jak rozwiazać?
Ściągnąć plik na dysk, udostępnić katalog z nim, podmontować jako ciffs, zgrać plik do /jffs a dalej już normalnie.
Nothing is out of reach if you have long arms.
 
ein13
następny problemSmile

Co do DNS rozgryzłem przyczynę po prostu nie były wpisane na WRT-ku Smile

Po ściągnięciu i instalacji wszystko pięknie śmigało statystyki i blokada. Na drugi dzień próbuję się wbić po przez Firefoxa na adres 192.168.1.1:8000 a tu taki komunikat "Dostęp do internetu zablokowany". Internet działa na Firefox bez problemu tylko nie mogę się dostać do tablicy. A co najlepsze przez EI wchodzę bez problemu tylko nie wyskakuje okienko blokowania. Z początku myślałem ze to Firefox szwankuje. Usunąłem go i zainstalowałem od nowa po uprzednim skasowaniu katalogów mozilla z dysku C. A problem dalej istnieje i się nie chce rozwiązać Smile.

pozdrawiam
 
Dziadek
Wygląda na to, że sam siebie zablokowałeś.
 
qba
wyczyść cache , pamiec podreczna itp itd
 
ein13
To nic nie daje wchodziłem przez inne kompy na ten adres i jest tak samo. Nawet usunąłem tablice i wgrałem od nowa i i to samo zablokowany. Nie mogłem się zablokować bo testowałem to na tylko jednym adresie MAC. To tyczy się tylko Firefoxa pod IE otwiera się normalnie tylko okienko do blokowani się nie otwiera. Został zainstalowany dodatek który został polecony w którejś odpowiedzi, ale dalej to samo .
Edytowany przez ein13 dnia 01-05-2008 20:44
 
tabor
@ein13
http://192.168.1.1:8000 - to adres strony z blokadą, a tobie pewnie chodzi o stronę http://192.168.1.1:8000/board/ - stronę z tablicą.

Pozdro
Nothing is out of reach if you have long arms.
 
mickarp
Witam, zainstalowałem sobie tą tablice i głównie mi zależało na komunikatach, ale gdy napisze i zaakceptuje ten komunikat to na komputerze gdzie ma się pokazać ten komunikat pojawia się sam przycisk OK i po naciśnięciu normalnie powraca na stronę. Aktualnie mam tomato 1.19, na starszych wer. też nie działało.

Czy to ja coś źle robie, że nie działa czy co?

Pozdrawiam
Edytowany przez mickarp dnia 18-06-2008 22:30
 
luk-a-sz

Cytat

mickarp napisał/a:
Witam, zainstalowałem sobie tą tablice i głównie mi zależało na komunikatach, ale gdy napisze i zaakceptuje ten komunikat to na komputerze gdzie ma się pokazać ten komunikat pojawia się sam przycisk OK i po naciśnięciu normalnie powraca na stronę. Aktualnie mam tomato 1.19, na starszych wer. też nie działało.

Czy to ja coś źle robie, że nie działa czy co?

Pozdrawiam


Mam dokładnie ten sam problem. Używałem tablice na różnych wersjach tomato ale na tej wyświetlanie komunikatów i ekranu blokady nie działa.

Tomato 1.19. Czy ktoś wie coś na ten temat ?


I czy wiecie jak można dostać się do tablicy zdalnie z zewnątrz ?
 
soldi
jak by ktoś preferował posortowane numery ip w statystykach, to podaje rozwiązanie.

mój plik stats.cgi:


#!../haserl
Content-type: text/html




Statystyki








PowrĂłt do panelu


/usr/sbin/iptables -L download -vnx | awk 'BEGIN { "/usr/sbin/iptables -L upload -vnx" | getline ; "/usr/sbin/iptables -L upload -vnx" | getline;
print ""}
{if(NR<=2) {next} split ($8,a,".") ; down[a[4],1]=$2 ; "/usr/sbin/iptables -L upload -vnx" | getline upline;
split(upline,b," "); split(b[7],ip,"."); up[ip[4]]=b[2] }
END { x=0 ; print "
IPDownloadUpload





Edytowany przez soldi dnia 09-07-2008 00:42
 
jacksonville

Cytat

luk-a-sz napisał/a:

Cytat

mickarp napisał/a:
Witam, zainstalowałem sobie tą tablice i głównie mi zależało na komunikatach, ale gdy napisze i zaakceptuje ten komunikat to na komputerze gdzie ma się pokazać ten komunikat pojawia się sam przycisk OK i po naciśnięciu normalnie powraca na stronę. Aktualnie mam tomato 1.19, na starszych wer. też nie działało.

Czy to ja coś źle robie, że nie działa czy co?

Pozdrawiam


Mam dokładnie ten sam problem. Używałem tablice na różnych wersjach tomato ale na tej wyświetlanie komunikatów i ekranu blokady nie działa.

Tomato 1.19. Czy ktoś wie coś na ten temat ?


I czy wiecie jak można dostać się do tablicy zdalnie z zewnątrz ?


Dołączam się do tematu z tym samym problemem, próbowałem kilka razy przeinstalować tablicę, nawet wrzuciłem nową wersję pomidora 1.20 i dalej to samo. Proszę o pomoc.
 
mickarp

Cytat

jacksonville napisał/a:

Cytat

luk-a-sz napisał/a:

Cytat

mickarp napisał/a:
Witam, zainstalowałem sobie tą tablice i głównie mi zależało na komunikatach, ale gdy napisze i zaakceptuje ten komunikat to na komputerze gdzie ma się pokazać ten komunikat pojawia się sam przycisk OK i po naciśnięciu normalnie powraca na stronę. Aktualnie mam tomato 1.19, na starszych wer. też nie działało.

Czy to ja coś źle robie, że nie działa czy co?

Pozdrawiam


Mam dokładnie ten sam problem. Używałem tablice na różnych wersjach tomato ale na tej wyświetlanie komunikatów i ekranu blokady nie działa.

Tomato 1.19. Czy ktoś wie coś na ten temat ?


I czy wiecie jak można dostać się do tablicy zdalnie z zewnątrz ?


Dołączam się do tematu z tym samym problemem, próbowałem kilka razy przeinstalować tablicę, nawet wrzuciłem nową wersję pomidora 1.20 i dalej to samo. Proszę o pomoc.


Coś te wszystkie przeglądarki źle wyświetlają, ta tablica działa dobrze. W przeglądarce Safari pokazuje się niżej nowe okienko do wpisania prywatnej wiadomości i po zatwierdzeniu wysyła poprawnie. Inne przeglądarki ścinają to okienko.
W załączniku screen jak to wygląda u mnie.
mickarp załączono następujące plik:
Nie masz uprawnień, by zobaczyć załączniki w tym wątku.
 
rafik21
witam mam taki problem przy instalowaniu



# cd /jffs
# wget http://www.tabor.internetdsl.pl/board.tar.gz
wget: board.tar.gz: Read-only file system
 
marian3k
Witam, czy sa jakies specjalne zalecenia, jezeli instaluje tablice pod ip innym niz 192.168.1.1? Moze musze przeedytowac jakies pliki? Nie mam dostepu do tablicy poprzez
http://"moj IP routera inny niz 192.168.1.1":8000/board
czy tez
http://"moja domena":8000/board
Dzieki za wszelkie sugestie i pozdrawiam
 
eRd
Dokladnie tak mickarp, u mnie na FF to samo jest i dodatkowo cos nie dziala przycisk anuluj. Tabor da sie cos z tym zrobic w wolnej chwili? Smile Na ff2 z tego co pamietam dzialalo dobrze Wink
WRT54GL v 1.1 Tomato Firmware 1.28.0005 108 ND VPN + 11 użyszkodników na kablu + 1 wifi Wink
Netgear WNR3500L v1 @500MHz Tomato Firmware 1.28.0000 MIPSR2-108 K26 USB BTgui-VPN
PAP2T soft 5.1.6 LS / IPFON
Zotac HD-ID11 (ION2),
 
vaio
Witam. Czy można prosić o udostępnienie pliku board.tar.gz.
link pod którym znajduje się plik nie dzała.
Dzięki.


http://www.tabor.internetdsl.pl/board.tar.gz




Dzięki już działa.:)
Edytowany przez vaio dnia 27-09-2008 21:51
 
vaio

Cytat

mickarp napisał/a:

Cytat

jacksonville napisał/a:

Cytat

luk-a-sz napisał/a:

Cytat

mickarp napisał/a:
Witam, zainstalowałem sobie tą tablice i głównie mi zależało na komunikatach, ale gdy napisze i zaakceptuje ten komunikat to na komputerze gdzie ma się pokazać ten komunikat pojawia się sam przycisk OK i po naciśnięciu normalnie powraca na stronę. Aktualnie mam tomato 1.19, na starszych wer. też nie działało.

Czy to ja coś źle robie, że nie działa czy co?

Pozdrawiam


Mam dokładnie ten sam problem. Używałem tablice na różnych wersjach tomato ale na tej wyświetlanie komunikatów i ekranu blokady nie działa.

Tomato 1.19. Czy ktoś wie coś na ten temat ?


I czy wiecie jak można dostać się do tablicy zdalnie z zewnątrz ?


Dołączam się do tematu z tym samym problemem, próbowałem kilka razy przeinstalować tablicę, nawet wrzuciłem nową wersję pomidora 1.20 i dalej to samo. Proszę o pomoc.


Coś te wszystkie przeglądarki źle wyświetlają, ta tablica działa dobrze. W przeglądarce Safari pokazuje się niżej nowe okienko do wpisania prywatnej wiadomości i po zatwierdzeniu wysyła poprawnie. Inne przeglądarki ścinają to okienko.
W załączniku screen jak to wygląda u mnie.



mickarp i eRd odpowiedz na wasze pytanie:

W pliku script.js odszukaj linie i edytuj:


anim.addAnimation( 'height', '250px', '20px' );
else
anim.addAnimation( 'height', '20px', '250px' );

i zmień na :

anim.addAnimation( 'height', '350px', '20px' );
else
anim.addAnimation( 'height', '20px', '350px' );


to powinno rozwiązać wasz problem u mnie wszystko widać i nic
nie ucina.

Lub

Gotowy plik :
Wchodzimy na tomato przez telnet

cd /jffs/board
rm script.js
wget http://www.boxgsm.prv.pl/script.js
 
BoldRedShowman
Ja mam problem z zamontowaniem JFFS. Po zaznaczeniu w Administration/JFFS2 opcji enable i zapisaniu zmian wyświetla się komunikat:

Error mounting JFFS2. Check the logs to see if they contain more details about this error.
Jak próbuję ściągnąć plik z tablicą do /jffs wywala mi

wget: board.tar.gz: Read-only file system
Wie ktoś jak rozwiązać ten problem?
 
amras666
Pytanie zielone - chciałbym zapytać czy jest możliwa modyfikacja skryptu tak, aby strona wyświetlała się osobom SPOZA listy adresów MAC?

Co trzeba zrobić aby ci ludzie kliknięciem mogli potwierdzić klikając w przycisk i mieć normalny dostęp do internetu (tak jakby ustawić "wyłącz" w tablicy dla danego MACa na daną sesję)?

WIem że strasznie roszczenowy post i przepraszam za to, ale nie czuję się na tyle zdolny żeby modyfikować skrypty samodzielnie a może ktoś już próbował to zrobić i nie trzeba będzie 2 raz drzwi wyłamywać Smile
 
Przejdź do forum
Zaloguj
Wprowadź adres e-mail lub nazwę użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Zapomniałeś/aś hasła?
Aktualnie online
· Gości online: 19

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 24,117
· Najnowszy użytkownik: Ja
Czat
Musisz się zalogować, aby opublikować wiadomość.

tamtosiamto
31-03-2024 12:54
Wesolego jajka wszytskim forumowiczom Grin

tamtosiamto
28-03-2024 23:24
tak, tak zgadza sie, ale ja pytam o wykluczenie noda na guest network w first set, i to nie dziala

Adooni
24-03-2024 13:16
Guest network is currently designed to allow the first set of each band (2.4G, 5G, 5G-1) available to the AiMesh node

tamtosiamto
24-03-2024 03:03
ale w 1 jest opcja do wyboru - dla calej sieci albo rutera only i wlasnie o tym mowie, ze nie dziala

Adooni
23-03-2024 16:31
w dokumencie asusa jest ze wlasnie dla 1 ma dzialac na nodach tez

tamtosiamto
23-03-2024 15:39
tak, ale nie zmienia to faktu, ze w pierwszej nie dziala wylaczanie aimesh dla goscinnej( a powinno), czyli jest jakis bug. Mam start soft, bo to dsl-ac68 ktory nie jest juz updateowany

Adooni
22-03-2024 18:07
nie, 1 wsza bedzie wszedzie trzeba 2ga zrobic dla kazdego pasma te nie sa przenoszone

tamtosiamto
19-03-2024 19:57
czyli jak mam jedna siec goscinna to powinno dzialac separowanie gosci od noda -a nie dziala Smile

tamtosiamto
19-03-2024 19:50
@Adooni 'Only one set is available for 1 band' i tak mam-1 set dla 2.4ghz i 1 dla 5ghz-czy czegos nie rozumiemW drugiej sieci goscinnej nie ma opcji wyboru Ruter only/ All nodes

Adooni
19-03-2024 19:14
no to przeczytaj to 2 pod - 1 stet z kazdego pasma jest dopuszczony na nody. zrob 2 siec jako goscinna na danym pasmie i wtedy sprawdz

71,155,913 unikalnych wizyt