18 Maja 2024 21:44:25
Nawigacja
· Strona Główna
· Forum

· Tomato by Shibby
· FreshTomato


Wątki na forum
Najnowsze dyskusje
· [MOD] FreshTomato-MI...
· [MOD] FreshTomato-AR...
· [Howto] Xpenology na...
· Takedown 2000
· [HOWTO] Kompilacja "...
· nju swiatło pytania
· konfiguracja router ...
· Asus TUF-AX3000_V2 p...
· Jaki router kupić? ...
· Szukam zaproszenia n...
· dodatkowe złącza s...
· RT-N18U - nie można...
· [MOD] Tomato64 (x86-64)
· Firewall nie zawsze ...
· Optware na CIFS
· RT-AX56U - Status kl...
· Multiroom N z wykorz...
· [S] Asus RT-AC68U E1
· [S] ASUS RT-AC68U
· Rozłączanie klient...
Najpopularniejsze obecnie wątki
· [MOD] FreshTomato... [870]
· [MOD] FreshTomato... [405]
· [Howto] Xpenology... [30]
Ankieta
Jaki procesor posiada twój router?

Broadcom MIPSEL
Broadcom MIPSEL
36% [151 głosów]

Broadcom ARM
Broadcom ARM
52% [216 głosów]

Atheros
Atheros
5% [22 głosów]

Marvell
Marvell
1% [4 głosów]

Ralink
Ralink
1% [3 głosów]

Intel/AMD/VIA
Intel/AMD/VIA
1% [5 głosów]

Żaden z powyższych
Żaden z powyższych
4% [15 głosów]

Ogółem głosów: 416
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 02/02/2015 09:38
Twoje IP
3.138.172.82
Zobacz wątek
OpenLinksys » :: ROUTERY :: » Pozostałe
 Drukuj wątek
Darmowa La Fonera
Camis
jakie sa dane logowania na ssh ? bo wbilem sie ale access denied caly czas..


ok mam root / admin ;]
Edytowany przez Camis dnia 17-03-2007 13:38
* Opera * WTW * Foobar *


* Asus RT-N10 + Tomato *


* Net 60mbit/2mbit*
 
wojtas_n
Widzę, że wszystkie zaproszenia są w obrocie. Gdyby jednak ktoś miał jedno wolne to bardzo proszę o info na PM.
 
jarko75uk
Witam, czy znajdzie sie jeszcze jednen promocyjny kod dla Fonerk, Wink
Pzd
 
deep_forest
A ja uwazam, że to wgrywanie inego softa i kombinowanie niszczy takie projekty. Jednym slowem czesc osob chce sie nachapac AP za darmo. Szkoda ze takich ludzi jest wciaz wiele.
 
elektro-it
@deep-forest -w sumie masz racje. ale wgranie innego softa to jeszcze nie niszczenie projektu. dopoki udostepnia sie czesc pasma w postaci public_ssid.
a nie wiem czy zauwazyles, ze nawet na tym forum udostepniony jest skrypt autorstwa szanownego ArteQ do komunikacji routera z centrala.

a zeby bylo prawdziwie to w kazdym projekcie sa tacy co chca sie nachapac.

ps: ja mam dwa i obydwa udostepniam. jeden w polsce drugi w helmutowie Pfft
Linksys wrt54g v.3.1| OpenWRT
La Fonera | DD-WRT

>> Gramy na imprezach <<
 
Darks
Witam.

Może ktoś ma jeszcze jakiś wolny kod do Fonerki i mógłby się podzielić ?
Byłbym baaardzo wdzięczny Smile
 
deep_forest
pnhd, wiem ze sa tacy co zmienia soft ale nadal bedzie na zasadach fon i to mi wsio, chodzi mi tylko o tych co prosza sie o kod potem instaluja alternatywe i pokazauja jacy to oni nie sa bo wycyckali sobie AP za free. Coz nalezy liczyc ze gdzies w podziemiu ukrywaja sie jeszcze prawdziwi userzy Wink
 
qba
ja u siebie w mieszkaniu przez 1,5 roku co mam linksysa nikt mi sie nie podpioł a na dachu mam nadajnik i przez 4 miesiace bo tyle mam to założone bez zabezpieczen tez mi sie nikt nie podpioł ot takie są uroki wsi Wink
 
Darks
Pewnie jest sporo takich, którzy chcą się nachapać, ale na pewno znajdzie się też wiele osób, które spokojnie mogą sobie pozwolić na udostępnienie łącza. Mnie na przykład, dopóki ktoś nie zaczął by ssać filmów albo jakiegoś nielegalnego softu, zupełnie to wisi bo mam na tyle dobre łącze, że spokojnie mogę przydzielić część pasma dla fona.
 
erneest
Gdyby któryś z Szanownych Kolegów był chętny do udostępnienia DARMOWEGO zaproszenia na Fonerę to jestem zainteresowany, zaznaczam że propozycje typu KOD ZA KASĘ mnie nie interesują, w końcu nie o to w tym chodzi.
erni
 
deep_forest
Zawsze mozesz wiec zamowic w Onet, albo bezposrednio od FON'a.
A to ze ktos sprzedaje potem kod to juz coz jego sprawa, wiadomo ze idea fon'a jest inna, ale nie jest rowniez nia rozdawanie AP. Zobacz ile kosztuje rocznie utrzymanie projektu Ubuntu i zwieksz odpowiednio te koszty o produkcje AP.
 
3nd3r
pewnie się powtórzę

ale jeśli ktoś posiada jeszcze jeden darmowy kod to bardzo proszę o udostępnienie Smile
 
winh8r
witam
dzis do mnie przyszla ta zabaweczka
no i mam pytanie -czy to moze dzialac na innyn polaczeniu niz ADSL ? mam zwykla osiedlowke, przypisany MAC. w instrukcji pisza ze potrzebny jest jeszcze router/modem ADSL? pojdzie to bez tego?

zeby to sprawdzic musialbym zmienic MAC'a w panelu konfiguracyjnym routera tego nie widze..ktos mi tu chyba radzil kiedys ale nie pamietam odpowiedzi -czy mozna zmienic MAC bez ingerencji w firmware?
dzieki, pozdrawiam!
 
elektro-it
a masz filtr mac'a ? moze wystarczy tylko swich. ustawich zamiast PPPoE -DHCP i powinno dzialac. juz ktos probowal mac'a zmienic i sie nie udalo w la fonerze.
Linksys wrt54g v.3.1| OpenWRT
La Fonera | DD-WRT

>> Gramy na imprezach <<
 
obsy

Cytat

winh8r napisał/a:
witam
dzis do mnie przyszla ta zabaweczka
no i mam pytanie -czy to moze dzialac na innyn polaczeniu niz ADSL ? mam zwykla osiedlowke, przypisany MAC. w instrukcji pisza ze potrzebny jest jeszcze router/modem ADSL? pojdzie to bez tego?


Ależ tak, modem adsl nie jest do niczego potrzebny. Musisz mieć po prostu coś z RJ45 na wyjściu - kabel dostawcy, modem/ruter itd.

Cytat


zeby to sprawdzic musialbym zmienic MAC'a w panelu konfiguracyjnym routera tego nie widze..ktos mi tu chyba radzil kiedys ale nie pamietam odpowiedzi -czy mozna zmienic MAC bez ingerencji w firmware?
dzieki, pozdrawiam!

Nie ma możliwości zmiany MAC. Przynajmniej standardowo, z gui. Możesz łączyć ssh i spróbować zrobić to ręcznie.
Edytowany przez obsy dnia 29-03-2007 18:27
Masz niepotrzebny ruter, uszkodzony czy nie - ch?tnie przygarn? go.
http://eko.one.pl - prawie wszystko o OpenWrt
http://openrouter.info
 
zdzichu

Cytat

winh8r napisał/a:
zeby to sprawdzic musialbym zmienic MAC'a


A czemu po prostu nie zglosic adminowi nowego MACa?
..........................

Dysponuj? odp?atnymi kodami na La Fonera. Info na maila.
 
winh8r

Cytat

zdzichu napisał/a:

Cytat

winh8r napisał/a:
zeby to sprawdzic musialbym zmienic MAC'a


A czemu po prostu nie zglosic adminowi nowego MACa?


witam
no wlasnie chyba tak zrobie, zwlaszcza ze na tym ssid nie jestem w sieci FON, musi byc oryginalny firmware? po co wiec w tej instrukcji do fonery pisza o koniecznym routerze?

PS to mialbym im podac tego MACa z naklejki na FONie, bo w innym watku pisza cos o dwoch..to sie chcialem upewnic..
Edytowany przez winh8r dnia 30-03-2007 08:26
 
barte9
Witam
czy ktos mogl by mi przysłać kod promocyjny??
barte9@gmail.com
 
luk-a-sz
Nie wierze że jeszcze ktoś ma i rozdaje kody promocyjne Smile ale jakby ktoś miał i na prima aprilis wysłał mi to by zrobił dobry miły żarcik Smile
 
zip
Na www.fon.com rozdają La Fonerę za free jednak żeby skorzystać (o ile dobrze rozumiem z tego co wyczytałem) trzeba dostać zaproszenie od kogoś kto już ma ten routerek.
Czy ktoś byłby tak miły i wysłałby mi takie zaproszenie na

wardriv@poczta.fm
?? :)

Chyba że coś źle wyczytałem to proszę o podanie sposobu na otrzymanie od nich darmowego routerka, ponieważ w opcjach User Zone można tylko kupić.. :)
WRT54GL v1.1 Tomato v1.11
WRT54GL v1.1 Tomato v1.11
PAP2t Stock firmware 5.1.3-LS + IPFON
Script Generator 1.00 robsonn'a Smile
 
Przejdź do forum
Zaloguj
Wprowadź adres e-mail lub nazwę użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Zapomniałeś/aś hasła?
Aktualnie online
· Gości online: 21

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 24,115
· Najnowszy użytkownik: Ja
Czat
Musisz się zalogować, aby opublikować wiadomość.

tamtosiamto
12-05-2024 18:22
Ma ktos sim Plus lub Plush? Mam kod to terabajta danych na 30 dni z blikomanii Smile

RaTaJ
10-05-2024 15:43
Czy intel n100 4x 3,40Ghz z Intel HD i DDR5 byłby dobry, widziałem za 550zł z 8gb ram i ssd 512gb?

Adooni
26-04-2024 14:41
jaki router RMerlin nie pociagne, tomato/ openwrt tak non hilink,

tamtosiamto
23-04-2024 12:35
modem bez smilocka?

man1
22-04-2024 23:27
Czy próbował ktoś uzywac karty voice (z nolimit GB) od tmobile w modemie /routerze? Da się jakoś to zrobić? Bo u mnie neta brak. E3372 Sad

tamtosiamto
31-03-2024 12:54
Wesolego jajka wszytskim forumowiczom Grin

tamtosiamto
28-03-2024 23:24
tak, tak zgadza sie, ale ja pytam o wykluczenie noda na guest network w first set, i to nie dziala

Adooni
24-03-2024 13:16
Guest network is currently designed to allow the first set of each band (2.4G, 5G, 5G-1) available to the AiMesh node

tamtosiamto
24-03-2024 03:03
ale w 1 jest opcja do wyboru - dla calej sieci albo rutera only i wlasnie o tym mowie, ze nie dziala

Adooni
23-03-2024 16:31
w dokumencie asusa jest ze wlasnie dla 1 ma dzialac na nodach tez

72,090,680 unikalnych wizyt