16 Maja 2024 05:15:38
Nawigacja
· Strona Główna
· Forum

· Tomato by Shibby
· FreshTomato


Wątki na forum
Najnowsze dyskusje
· [Howto] Xpenology na...
· Takedown 2000
· [HOWTO] Kompilacja "...
· nju swiatło pytania
· konfiguracja router ...
· Asus TUF-AX3000_V2 p...
· Jaki router kupić? ...
· Szukam zaproszenia n...
· dodatkowe złącza s...
· RT-N18U - nie można...
· [MOD] Tomato64 (x86-64)
· Firewall nie zawsze ...
· [MOD] FreshTomato-AR...
· Optware na CIFS
· RT-AX56U - Status kl...
· [MOD] FreshTomato-MI...
· Multiroom N z wykorz...
· [S] Asus RT-AC68U E1
· [S] ASUS RT-AC68U
· Rozłączanie klient...
Najpopularniejsze obecnie wątki
· [Howto] Xpenology... [29]
· Takedown 2000 [3]
Ankieta
Jaki procesor posiada twój router?

Broadcom MIPSEL
Broadcom MIPSEL
36% [151 głosów]

Broadcom ARM
Broadcom ARM
52% [216 głosów]

Atheros
Atheros
5% [22 głosów]

Marvell
Marvell
1% [4 głosów]

Ralink
Ralink
1% [3 głosów]

Intel/AMD/VIA
Intel/AMD/VIA
1% [5 głosów]

Żaden z powyższych
Żaden z powyższych
4% [15 głosów]

Ogółem głosów: 416
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 02/02/2015 09:38
Twoje IP
18.222.158.226
Zobacz wątek
OpenLinksys » :: HOME MEDIA :: » Technologia VoIP
 Drukuj wątek
FreecoNet - rozmowy za free
stefanx
http://di.com.pl/news/14878,1.html

http://www.freeconet.pl/


..sie będzie działo Wink
Edytowany przez robsonn dnia 07-10-2006 20:04
 
elektro-it
no wlasnie nie wiem czy w to wchodzic. nie znam jeszcze nikogo, kto korzysta z tego. idea dobra, ale jakos malo kasy za to chca, co jest troche dziwne.

a wogole to witam wszystkich, bom tu nowy Smile
 
robsonn
Nic sie nie bedzie dzialo. To po prostu kolejna sciema i proba wyciagniecia od ludzi ciezko zarobionych pieniedzy ...
Edytowany przez robsonn dnia 07-10-2006 20:07
Tomato ... since 0.01
WRT54G v2.2 Tomato 1.10 Turbo
WRT54GL v1.0 Tomato 1.07 Turbo
PAP2 NA v1.0 Stock firmware 3.1.5(LS) + IPFON
WPC11B v4.0 modded peek drivers
[b]WRT54 Script Generator - obowi?zkowe narz?dzie ka?dego Link
 
jank0
jak mało kasy.....przy takiej ilości internautów to po kilka złoty to ładna kasa.Sam testowałem actio sluchawke ipfon ...jedynie ipfone dziala ciagle,reszta to wyciaganie kasy . Ciekawostką jest to że można dzwonić z actio , sluchawka jak skype ma promocje na darmowe rozmowy Pfft
"Jeżeli nie wiesz jak postąpić - na wszelki wypadek postąp uczciwie"
 
elektro-it
chodzi mi, ze pojedynczego usera ma malo to kosztowac. taki symboliczny abonamencik kolo 2 pln. no i z tego co rozumie, to jezeli nam u nich zarejestrowany nr i dzwonie do innego zarejestrowanego to mnie nic nie kosztuje (poza tym abonamentem).

a ja w actio mam. bo u nich nie ma zadnego okresu, w ciagu ktrego trzeba wygadac wplacona kase. poki co to nie mam co narzekac na nich. sa jakies niedociagniecia, ale...gdzie ich nie ma Wink
 
gsunr
ja od ponad 2 miesięcy korzystam z www.freecall.com i jestem więcej niż zadwolony, a ostanio zmienili zasady dzwonienia za free i zamiast 300 minut tygodniowo jest 90 dni za free po odnowieniu kredytu. najmniejszy kredyt to 5euro.
Wada? nie ma stacjonarnego numeru, ale od tego mam drugi port na bramce Smile
 
stefanx
nie no, nie mowcie ze darmowe rozmowy do wszystkich zarejestrowanych operatorow w programie za 2 zolki/mies to wyludzanie kasy no chyba ze to dla kogos za drogo. Mnie generalnie projekt sie podoba ;]
 
bigl
@stefanx - najpierw poczytaj, zrozum jak dokładnie to działa i za co dokładnie płacisz te 2 zł. Jak dla mnie płacisz za nic a raczej za dzwonienie do znajomych zarejestrowanych w systemie (a to jest u każdego providera i zawsze możesz to robić korzystając z IP dialling). Za wszystko inne płacisz swojemu providerowi u którego masz teraz wykupiony VoIP bo przez niego to robisz.
Router: Netgear R7000 + FreshTomato (latest)
Wi-Fi: Ubiquiti U6-Lite
NAS: AsRock BeeBox Fanless + Ubuntu 20.04 Server + WD My Book Essential 8TB
Players: Odroid N2+ with Coreelec / Android TV (Nokia Streaming Box 8010)
 
olo42
to samo za darmo na Smilevoxalot.com
 
bigl

Cytat

gsunr napisał/a:
ja od ponad 2 miesięcy korzystam z www.freecall.com i jestem więcej niż zadwolony, a ostanio zmienili zasady dzwonienia za free i zamiast 300 minut tygodniowo jest 90 dni za free po odnowieniu kredytu. najmniejszy kredyt to 5euro.

Noto widzę, że znowu coś pozmieniali - teraz minimalne zasilenie to 10 Euro (+VAT czyli 11.60) a za free jest 120 dni dzwonienie z limitem 300 minut w ciągu każdych kolejnych 7 dni. Czyli zasady dokładnie takie same jak w innych Betamaxach.
Router: Netgear R7000 + FreshTomato (latest)
Wi-Fi: Ubiquiti U6-Lite
NAS: AsRock BeeBox Fanless + Ubuntu 20.04 Server + WD My Book Essential 8TB
Players: Odroid N2+ with Coreelec / Android TV (Nokia Streaming Box 8010)
 
arthi

Cytat

bigl napisał/a:

Cytat

gsunr napisał/a:
ja od ponad 2 miesięcy korzystam z www.freecall.com i jestem więcej niż zadwolony, a ostanio zmienili zasady dzwonienia za free i zamiast 300 minut tygodniowo jest 90 dni za free po odnowieniu kredytu. najmniejszy kredyt to 5euro.

Noto widzę, że znowu coś pozmieniali - teraz minimalne zasilenie to 10 Euro (+VAT czyli 11.60) a za free jest 120 dni dzwonienie z limitem 300 minut w ciągu każdych kolejnych 7 dni. Czyli zasady dokładnie takie same jak w innych Betamaxach.


Bzdury! Caly czas jest niemal tak samo, dwa miesiace temu wprowadzili freedays, ale zasada sie nie zmienila 300 minut na 7 dni! Jako zwykly uzytkownik nigdy nie mozna bylo doladowac za mniej niz 10 euro. U resellerow (czyli np. u mnie) mozna doladowac za 5 euro + prowizja Wink

Jesli chodzi o freeconet, to przynajmniej narazie mozna sobie dac spokoj zwlaszcza jak ktos nie rozumie zasady dzialania. Jakis czas temu pojawly sie informacje o nawiazaniu wspolpracy ze skype (wtedy to byloby cos) ale jak narazie cisza!

Cytat

pnhd napisał/a:
a ja w actio mam. bo u nich nie ma zadnego okresu, w ciagu ktrego trzeba wygadac wplacona kase. poki co to nie mam co narzekac na nich. sa jakies niedociagniecia, ale...gdzie ich nie ma Wink


Widocznie voip traktujesz jako zabawe, nikt powazny nie trzyma sie actio. Moim zdaniem najgorszy z operatorow. Radze zainteresowac sie halonetem lub ipfonem niemal 100% dostępność usługi.
Edytowany przez arthi dnia 28-10-2006 22:13
 
bigl

Cytat

arthi napisał/a:
Jako zwykly uzytkownik nigdy nie mozna bylo doladowac za mniej niz 10 euro. U resellerow (czyli np. u mnie) mozna doladowac za 5 euro + prowizja Wink

Teraz już to wiem - znalazłem resellera na Allegro. Ale powyżej nikt nie pisał o resellerach więc nie wiedziałem że tylko tak można doładować za 5 Euro. Doładowanie na Allegro już kupiłem i czekam na podesłanie kodu - jak zadziała to następne doładowanie kupię u Ciebie Smile
Router: Netgear R7000 + FreshTomato (latest)
Wi-Fi: Ubiquiti U6-Lite
NAS: AsRock BeeBox Fanless + Ubuntu 20.04 Server + WD My Book Essential 8TB
Players: Odroid N2+ with Coreelec / Android TV (Nokia Streaming Box 8010)
 
arthi

Cytat

bigl napisał/a:
...jak zadziała to następne doładowanie kupię u Ciebie Smile


Czyli nie wczesniej niz za 90 lub 120 dni... Wink

Jesli chodzi o samego betamaxa to polecam zainteresowac sie voipcheap, najlepsze stawki jesli chodzi o polaczenia komorkowe.
 
bigl

Cytat

arthi napisał/a:

Cytat

bigl napisał/a:
...jak zadziała to następne doładowanie kupię u Ciebie Smile


Czyli nie wczesniej niz za 90 lub 120 dni... Wink

A dlaczego nie? Obsługuję i siebie i rodzinę - wszyscy przechodzą na VoIP, ale nikt ni łapie się w tych bramkach, providerach itp. także "robię obsługę VoIP" dla paru osób/rodzin Smile
Router: Netgear R7000 + FreshTomato (latest)
Wi-Fi: Ubiquiti U6-Lite
NAS: AsRock BeeBox Fanless + Ubuntu 20.04 Server + WD My Book Essential 8TB
Players: Odroid N2+ with Coreelec / Android TV (Nokia Streaming Box 8010)
 
bigl

Cytat

arthi napisał/a:
Jesli chodzi o samego betamaxa to polecam zainteresowac sie voipcheap, najlepsze stawki jesli chodzi o polaczenia komorkowe.

Łatwo powiedzieć - zainteresuj się. Właśnie zasiliłem Voipdiscount więc najwcześniej za 120 dni się zainteresuję. Sad

Powiem szczerze, że pod tym względem nie rozumiem Betamaxa - robią mnóstwo firm, każda ma inne kraje darmowe, jak widzę inne stawki i tylko robią zamieszanie na rynku. Gdyby jeszcze konto było jedno wspólne albo jakoś dawało się przenosić zasilenia i darmowe dni. A tak to kurcze tylko się człowiek denerwuje. Sad
Router: Netgear R7000 + FreshTomato (latest)
Wi-Fi: Ubiquiti U6-Lite
NAS: AsRock BeeBox Fanless + Ubuntu 20.04 Server + WD My Book Essential 8TB
Players: Odroid N2+ with Coreelec / Android TV (Nokia Streaming Box 8010)
 
arthi

Cytat

bigl napisał/a:

Cytat

arthi napisał/a:
Jesli chodzi o samego betamaxa to polecam zainteresowac sie voipcheap, najlepsze stawki jesli chodzi o polaczenia komorkowe.

Łatwo powiedzieć - zainteresuj się. Właśnie zasiliłem Voipdiscount więc najwcześniej za 120 dni się zainteresuję. Sad

Powiem szczerze, że pod tym względem nie rozumiem Betamaxa - robią mnóstwo firm, każda ma inne kraje darmowe, jak widzę inne stawki i tylko robią zamieszanie na rynku. Gdyby jeszcze konto było jedno wspólne albo jakoś dawało się przenosić zasilenia i darmowe dni. A tak to kurcze tylko się człowiek denerwuje. Sad


Jesli nie dzwonisz na komorki to nie masz sie czym martwic. Jesli natomiast zdarza ci sie czasem zadzwonic na telefon komorkowy do Polski czy to innych krajow to voipcheap jest najtanszy! Jesli bedziesz zainteresowany doladowaniem to oczywiscie zapraszam. Sam uzywam dwoch kont jedno voipcheap i jedno voipdiscount Smile

Jesli chodzi o jakosc polaczen, bo widze ze w innym temacie robsonn mial jakies problemy. Zgodnie z zaleceniami operatora polecam zmienic kodek na 711. Druga opcja juz mniej oficjalna to ustawienie w registrar najlepszego ip serwera. Jakosc polaczen w betamax z reguly jest idealna i tylko czasami zdarza sie jakas wpadka. Ostatnio glownie z powodu zwiekszonej popularnosci w Polsce.
Edytowany przez arthi dnia 29-10-2006 00:39
 
elektro-it
arthi
czyli niby ja jestem niepowazny? bo korzystam z actio?

Linksys wrt54g v.3.1| OpenWRT
La Fonera | DD-WRT

>> Gramy na imprezach <<
 
arthi

Cytat

pnhd napisał/a:
arthi
czyli niby ja jestem niepowazny? bo korzystam z actio?


W uproszczeniu? Tak! Z actio sa same problemy i nie wierze, ze Ty ich nie masz/miales. Rozumiem, ze nakreciles sie na darmowy numer, ale policz ile razy ten numer byl niedostpeny?

PS. Za kazdym razem gdy dowiaduje sie, ze ktos jeszcze korzysta z actio chwytam sie za glowe Wink
Edytowany przez arthi dnia 29-10-2006 09:18
 
elektro-it
to sie czasem ugryz w jezyk. to, ze ty masz problemy i zalozmy twoi znajomi to nie znaczy, ze i ja. korzystam z actio nie dluzej niz dwa miesiace, ale moj numer jest niedostepny wtedy kiedy telefon jest wylaczony.nie twiedrdze, ze jest to siec bez zastrzezen. jednak ja nie mam powodow do narzekania.

Linksys wrt54g v.3.1| OpenWRT
La Fonera | DD-WRT

>> Gramy na imprezach <<
 
arthi

Cytat

pnhd napisał/a:
to sie czasem ugryz w jezyk. to, ze ty masz problemy i zalozmy twoi znajomi to nie znaczy, ze i ja. korzystam z actio nie dluzej niz dwa miesiace, ale moj numer jest niedostepny wtedy kiedy telefon jest wylaczony.nie twiedrdze, ze jest to siec bez zastrzezen. jednak ja nie mam powodow do narzekania.


Dwa miesiace to niezbyt dlugi staz. W kazdym razu nie mam cie zamiaru przekonywac na sile, jeszcze wspomnisz moje slowa Wink
Edytowany przez arthi dnia 29-10-2006 10:07
 
Przejdź do forum
Zaloguj
Wprowadź adres e-mail lub nazwę użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Zapomniałeś/aś hasła?
Aktualnie online
· Gości online: 4

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 24,115
· Najnowszy użytkownik: Ja
Czat
Musisz się zalogować, aby opublikować wiadomość.

tamtosiamto
12-05-2024 18:22
Ma ktos sim Plus lub Plush? Mam kod to terabajta danych na 30 dni z blikomanii Smile

RaTaJ
10-05-2024 15:43
Czy intel n100 4x 3,40Ghz z Intel HD i DDR5 byłby dobry, widziałem za 550zł z 8gb ram i ssd 512gb?

Adooni
26-04-2024 14:41
jaki router RMerlin nie pociagne, tomato/ openwrt tak non hilink,

tamtosiamto
23-04-2024 12:35
modem bez smilocka?

man1
22-04-2024 23:27
Czy próbował ktoś uzywac karty voice (z nolimit GB) od tmobile w modemie /routerze? Da się jakoś to zrobić? Bo u mnie neta brak. E3372 Sad

tamtosiamto
31-03-2024 12:54
Wesolego jajka wszytskim forumowiczom Grin

tamtosiamto
28-03-2024 23:24
tak, tak zgadza sie, ale ja pytam o wykluczenie noda na guest network w first set, i to nie dziala

Adooni
24-03-2024 13:16
Guest network is currently designed to allow the first set of each band (2.4G, 5G, 5G-1) available to the AiMesh node

tamtosiamto
24-03-2024 03:03
ale w 1 jest opcja do wyboru - dla calej sieci albo rutera only i wlasnie o tym mowie, ze nie dziala

Adooni
23-03-2024 16:31
w dokumencie asusa jest ze wlasnie dla 1 ma dzialac na nodach tez

71,855,922 unikalnych wizyt