23 Kwietnia 2024 10:59:49
Nawigacja
· Strona Główna
· Forum

· Tomato by Shibby
· FreshTomato


Wątki na forum
Najnowsze dyskusje
· konfiguracja router ...
· Jaki router kupić? ...
· Szukam zaproszenia n...
· [Howto] Xpenology na...
· dodatkowe złącza s...
· RT-N18U - nie można...
· Asus TUF-AX3000_V2 p...
· [MOD] Tomato64 (x86-64)
· Firewall nie zawsze ...
· [MOD] FreshTomato-AR...
· Optware na CIFS
· RT-AX56U - Status kl...
· [MOD] FreshTomato-MI...
· Multiroom N z wykorz...
· [S] Asus RT-AC68U E1
· [S] ASUS RT-AC68U
· Rozłączanie klient...
· serwer VPN za wan'em
· Przejscie z dyndns f...
· WDR3600 i problem z WAN
Najpopularniejsze obecnie wątki
· Jaki router kupi... [551]
· Szukam zaproszeni... [16]
· konfiguracja rout... [8]
Ankieta
Jaki procesor posiada twój router?

Broadcom MIPSEL
Broadcom MIPSEL
36% [151 głosów]

Broadcom ARM
Broadcom ARM
52% [216 głosów]

Atheros
Atheros
5% [22 głosów]

Marvell
Marvell
1% [4 głosów]

Ralink
Ralink
1% [3 głosów]

Intel/AMD/VIA
Intel/AMD/VIA
1% [5 głosów]

Żaden z powyższych
Żaden z powyższych
4% [15 głosów]

Ogółem głosów: 416
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 02/02/2015 09:38
Twoje IP
3.238.117.130
Konkurs - do wygrania Asus RT-AC68U (i nie tylko)
UżytkownicyPortal OpenLinksys przyciągnął wielu użytkowników, oferując im wiedzę i doświadczenie. Najwyższy czas, żeby użytkownicy zrobili coś dla portalu.

Idea konkursu
Uczestnik konkursu pisze pracę tekstową (zwaną dalej: artykułem) zgodną tematycznie z profilem portalu. Może to być recenzja sprzętu, opis urządzenia, opis jakiegoś programu, metoda konfiguracji czy rozwiązania programowego, opis instalacji, felieton, doświadczenia związane z sieciami, opis przeróbki sprzętowej, recenzja, porównanie oprogramowania itd. Cokolwiek, co jest szeroko związane z routerami, sieciami bez- i przewodowymi, nośnikami danych czy telefonią voip. Zgłoszone artykuły zostaną umieszczone na forum, gdzie każdy będzie mógł zapoznać się z nimi i ocenić je, przyznając odpowiednią liczbę punktów. Głosowanie będzie jawne, każdy na bieżąco będzie mógł zobaczyć jak przebiega proces oceny. Artykuły zgłoszone na konkurs zostaną docelowo umieszczone w dziale artykułów portalu OpenLinksys i stają się jego integralną częścią.

Harmonogram konkursu
- do 8.07.2014 - zgłoszenie uczestników i tematów prac
- do 29.07.2014 - ostateczny termin edytowania gotowych prac
- 01.08.2014 - udostępnienie artykułów dla forumowiczów
- 05-06.08.2014 - głosowanie użytkowników portalu

Uczestnictwo w konkursie
Osoby które są zdecydowane uczestniczyć w konkursie powinny do 8 lipca 2014r włącznie wiadomością pm na konto konkurs zgłosić temat artykułu. Otrzymają wtedy dostęp do specjalnego podforum, na którym będę mogli umieścić i dopracować swój artykuł przez okres trzech tygodni.

Głosowanie
01 sierpnia 2014r zostaną upublicznione artykuły osób biorących udział w konkursie. Każdy zarejestrowany użytkownik forum będzie mógł się z nimi zapoznać i wybrać te, które najbardziej mu odpowiadają.
05 sierpnia 2014r zacznie się głosowanie na artykuły. Każdemu zarejestrowanemu forumowiczowi przysługują trzy głosy o wartości 3, 2 i 1 punktu. Głosowanie odbywa się przez zostawienie swojego komentarza pod danym artykułem z liczbą określającą przyznaną liczbę punktów. Można oddać tylko jeden głos na jeden artykuł, wiec można ocenić trzy maksymalnie artykuły. Można zrezygnować też z jednego lub dwóch głosów obniżając w ten sposób szansę innych artykułów.
Udzielenie więcej niż 3 głosów lub manipulacja wynikami może spowodować dożywotnie wykluczenie z przyszłych konkursów i zabaw. Artykuły, które zbiorą największą ilość punktów wygrywają konkurs dla ich autorów. W przypadku remisu zostanie zrobiona odpowiednia dogrywka, o charakterze której decyduje organizator w porozumieniu ze sponsorem.
Głosować mogą tylko osoby zarejestrowane przed dniem ogłoszenia konkursu tj 28.06.2014. Jeżeli zdarzy się taka sytuacja, głos tej osoby zostanie zignorowany i nie będzie się wliczał do sumarycznej punktacji.

W momencie ogłoszenia wyników zostanie udostępniony specjalnie przygotowany arkusz pokazujący zestawienie tabelaryczne głosów.

Regulamin
1. Artykuł musi być własnością autora i nie może być przedrukiem czy tłumaczeniem istniejącego już artykułu. Nie może być także publikacją umieszczoną już na forum portalu OpenLinksys.
2. Autor tekstu oświadcza, że posiada do niego pełne prawa autorskie to artykułu i wraz z jego publikacją przekazuje autorskie prawa majątkowe do projektu nieodpłatnie rzecz portalu OpenLinksys, co zostanie potwierdzone pisemną umową między stronami.
3. Głosować mogą tylko osoby zarejestrowane na forum portalu przed datą ogłoszenia konkursu tj 28.06.2014
4. Manipulacja wynikami, w szczególności oddanie więcej niż trzech głosów spowoduje dożywotne wykluczenie z przyszłych konkursów i zabaw.
5. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo odrzucenia nadesłanych propozycji jeżeli będą niezgodne tematycznie z profilem portalu.
6. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo usuwania wiadomości nie będących jawnym głosem na artykuł, wiadomości nie na temat lub w jakikolwiek sposób naruszające ogólne zasady współżycia społecznego.
7. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi najpóźniej w ciągu 7 dni od daty zakończenia głosowania.
8. Jeśli w ciągu 3 dni od ogłoszenia wyników osoba, która wygrała nie zgłosi się do organizatora konkursu, wtedy nagroda przepada.
9. Wygrany sprzęt nie podlega zwrotom, wymianie oraz organizator nie gwarantuje poprawności działania. W szczególności organizator konkursu nie odpowiada za ew. usterki czy błędy spowodowane działaniem (lub nie) otrzymanego sprzętu, organizator konkursu nie daje też gwarancji na sprzęt.
10 Jeżeli nie akceptujesz regulaminu - nie musisz brać udziału w konkursie.
11. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo przerwania konkursu w dowolnym momencie jego trwania.
12. Uczestnik konkursu może docelowo przedstawić tylko jeden (1) artykuł, który będzie oceniany.
13. Można oddać tylko jeden głos na jeden artykuł. Maksymalnie więc można zagłosować na trzy artykuły (każdy ma trzy głosy o wartości 3, 2 i 1 punktu).
14. Ponieważ głosowanie jest jawne i o wynikach decydują użytkownicy, organizator wyjątkowo zezwala kadrze moderatorów na udział w konkursie jak i głosowaniu.
15. Wysyłka nagród nastąpi po zawarciu pomiędzy zwycięzcą a organizatorem pisemnej umowy i której mowa z punkcie drugim regulaminu.

Nagrody

1 miejsce: router Asus RT-AC68U

Jeden z najsilniejszych obecnie routerów pod Tomato. Dodatkowym aspektem jest fakt, iż jest to egzemplarz, który zapisał się w kartach historii jako pierwszy router Broadcom-ARM, na którym uruchomiono Tomato. Autograf na życzenie ;)

2 miejsce: router Asus RT-AC66U

Silny, dwuzakresowy router, który na pewno przyda się niejednemu użytkownikowi. To również egzemplarz historyczny - pierwszy router w standardzie AC, który ujrzał Tomato.

3 miejsce: router Asus RT-N16

Niech żyje król! Choć router obecnie wygląda na lekko wiekowy to nadal jest on chętnie polecany i użytkowany przez wielu z was. Według bazy Tomato Anon jest on wciąż w czołówce najchętniej użytkowanego routera z Tomato na świecie!

Jest więc o co walczyć.
Jeżeli profesjonalizm nadesłanych prac będzie stał na wysokim poziomie, organizator rozważy kwestię nagrodzenia pozostałych miejsc równie ciekawymi nagrodami.

Są wakacje, masę wolnego czasu aby przygotować temat artykułu i zgłosić swój udział. Następnie przez trzy tygodnie starajcie się dopracować go tak, aby wywarł jak najlepsze wrażenie na forumowiczach. Później wszystko już w rękach naszej społeczności.


To WY możecie wygrać przygotowując artykuł dla portalu OpenLinksys, to WY także możecie decydować komu przypadnie dana nagroda. Już niedługo Asus RT-AC68U może być Twój!


Sponsor

Sponsorem konkursu jest firma Sieciovo


Zaloguj
Wprowadź adres e-mail lub nazwę użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Zapomniałeś/aś hasła?
Aktualnie online
· Gości online: 12

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 24,117
· Najnowszy użytkownik: Ja
Czat
Musisz się zalogować, aby opublikować wiadomość.

man1
22-04-2024 23:27
Czy próbował ktoś uzywac karty voice (z nolimit GB) od tmobile w modemie /routerze? Da się jakoś to zrobić? Bo u mnie neta brak. E3372 Sad

tamtosiamto
31-03-2024 12:54
Wesolego jajka wszytskim forumowiczom Grin

tamtosiamto
28-03-2024 23:24
tak, tak zgadza sie, ale ja pytam o wykluczenie noda na guest network w first set, i to nie dziala

Adooni
24-03-2024 13:16
Guest network is currently designed to allow the first set of each band (2.4G, 5G, 5G-1) available to the AiMesh node

tamtosiamto
24-03-2024 03:03
ale w 1 jest opcja do wyboru - dla calej sieci albo rutera only i wlasnie o tym mowie, ze nie dziala

Adooni
23-03-2024 16:31
w dokumencie asusa jest ze wlasnie dla 1 ma dzialac na nodach tez

tamtosiamto
23-03-2024 15:39
tak, ale nie zmienia to faktu, ze w pierwszej nie dziala wylaczanie aimesh dla goscinnej( a powinno), czyli jest jakis bug. Mam start soft, bo to dsl-ac68 ktory nie jest juz updateowany

Adooni
22-03-2024 18:07
nie, 1 wsza bedzie wszedzie trzeba 2ga zrobic dla kazdego pasma te nie sa przenoszone

tamtosiamto
19-03-2024 19:57
czyli jak mam jedna siec goscinna to powinno dzialac separowanie gosci od noda -a nie dziala Smile

tamtosiamto
19-03-2024 19:50
@Adooni 'Only one set is available for 1 band' i tak mam-1 set dla 2.4ghz i 1 dla 5ghz-czy czegos nie rozumiemW drugiej sieci goscinnej nie ma opcji wyboru Ruter only/ All nodes

71,258,240 unikalnych wizyt